Hračky pre chlapcov

Hračky pre chlapcov zahŕňajú širokú škálu predmetov, mechanizmov a zariadení, ktoré zohľadňujú rôzne záujmy, vekové skupiny a osobné preferencie.

Medzi najobľúbenejšie hračky pre chlapcov patria:

Stavebnice a modelovanie: LEGO stavebnice, Modely lietadiel, áut a lodí, Magnetické stavebnice
Elektronické hračky: RC autá, lietadlá a drony, Hracie konzoly a videohry, Robotické hračky a programovateľné roboty
Športové hračky: Futbalové lopty a basketbalové koše, In-line korčule a skateboardy, Baseballové a hokejové vybavenie
Hry na vonkajšie aktivity: Jazda na bicykli, Loptové hry ako futbal, basketbal, hokej, Športové výstroje, ako napríklad volejbalová sada
Akčné postavičky a hrdinovia: Figúrky superhrdinov, Autá a postavičky zo sveta filmov a televíznych sérií
Vedecké a stavebné hračky: Hračky na experimentovanie a výskum, Teleskopy, mikroskopy a ďalšie vedecké nástroje
Tvorivé hra a hračky: sady na modelovanie a maľovanie, Plastelína, modelovacia hmota a ďalšie materiály na tvorbu, Kreatívne stolové hry
Knihy a vzdelávacie hračky: Vzdelávacie hry a hádanky
Populárne knihy pre deti, ktoré sú vhodné k ich veku.
Je dôležité pamätať, že záujmy chlapcov sa môžu veľmi líšiť, a preto je ideálne vyberať hračky, ktoré zodpovedajú ich osobným preferenciám a veku.

Kovové stavebnice B Burago

Kvalitné stavebnice sú vypracované do podrobných detailov. Majú kovovú karosériu a plastový podvozok. Na stavbu je potrebná zručnosť a trpezlivosť. Výsledný model je verný skutočnosti a kvalitný. Modely sú v mierkach 1:18 až 1:32.

Kvalitná kovová stavebnica pre chlapcov.
Kovová stavebnica pre chlapcov

Stavebnice predstavujú športové alebo historické modely áut:

Dodge Viper GTS Coupe 1996 Blue

Stavebnica auta 1:24 Bburago Kit Dodge Viper GTS Coupe (1996) pre deti aj zberateľov. Model má otváracie dvere a kapotu, natáčanie kolies volantom je plne funkčné. Model sa skladá podľa obrázkového návodu, jednotlivé časti sa spájajú tlakom, bez použitia lepidla. Kovové časti sú farbené netoxickými farbami a nie je potrebné ich dofarbovať. Na zostavenie stačí skrutkovač, ktorý výrobca pribalil ku stavebnici. Stavba modelu je nenáročná a zvládne ju každé šikovné dieťa staršie ako 10 rokov.  Auto je v mierke 1:24.

Stavebnica auta Viper

Táto stavebnica ponúka prepracovaný model pretekárskeho auta. Kovová karoséria má kvalitnú potlač a pridáva modelu na hodnote. Pneumatiky majú veľmi pekný a hlboký dezén, vďaka ktorému auto dostáva športový vzhľad.

Zberateľské modely áut Bburago patrí medzi najobľúbenejšie na trhu, nielen vďaka peknému spracovania, ale aj dobrej cene. Karoséria modelov je vyrobená z kovu a obsahuje veľké množstvo plastových dielov.

Dodge Viper je športové auto s motorom V10, ktoré vyrába divízia Dodge spoločnosti Chrysler. Model kupé s názvom GTS bol uvedený na trh v roku 1996. Strecha s názvom „dvojitá bublina“ mala mierne vyvýšené časti nad každým sedadlom, aby vyhovovala pri použití prilieb. Zmije sa často zúčastňujú na drag racingoch (akceleračné preteky) a cestných pretekoch.


Maserati GranTurismo – Silver

Porsche 356B Cabriolet 1961 Blue

LEGO Technic 42122 Jeep® Wrangler

Model LEGO auta meria cca 12 cm na výšku, 24 cm na dĺžku a 13 cm na šírku. Model je prepracovaný a za priaznivú cenu. Funkčné riadenie, zadná odpružená náprava a veľký počet dielikov je zaujímavé pri tejto stavebnici.

LEGO JEEP Wrangler stavebnica pre deti

Deti sa potešia atraktívnemu vzhľadu kombinácie žltej a čiernej farby a prestížnej značke Jeep® Wrangler Rubicon.
Otváracie dvere a kapota poskytnú ľahký prístup k prepracovanému interiéru modelu SUV vozidla.
Počet dielikov: 665.
Vhodné pre deti od 9 rokov.

LEGO Mindstorms EV3

LEGO Mindstorms obsahuje PC – hlavnú programovateľnú kocku, Lego kocky, mnoho senzorov a 3 motory. Pomocou LEGO kociek postavíte robota, motory, senzory a program ho oživia. Jednoduchá a prehľadná aplikácia EV3 Programmer vám poodhalí princípy programovania. Vaše výtvory sa budú môcť pohybovať, rozprávať či manipulovať s predmetmi.
Alebo postavte podľa návodu niektorý zo základných modelov robotov a zabavte sa pri jeho programovaní a ovládaní.

LEGO tlačiareň – LEGO robot

Jednoduchá LEGO tlačiareň. LEGO robot vykresľuje obraz pomocou fixky. Pohyb zabezpečujú tri motory. Postavený je zo stavebnice LEGO Mindstorms EV3. Podporujeme mladých technikov – konštruktérov. Jednoduchý programovateľný robot píše pomocou pera upevneného na pohyblivom ramene.

Lego stavebnica LEGO Mindstorms EV3 je nahradená stavebnicou LEGO SPIKE